Risk ve sorumluluk
Siteyi kullanırken sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Ankara Tiyatro Festivali, sitede arıza, hata ya da bilgisayarınızı etkileyebilecek sorunların olmadığını, edindiğiniz bilginin, bilgiyi görüntülediğiniz tarihte tamamen doğru olduğunu garanti etmemektedir.

Fikir hakları
Bu sitedeki tüm fikir haklarının sahibi Ankara Tiyatro Festivali’dir. Ankara Tiyatro Festivali’nin izni olmaksızın siteden herhangi bir şeyi kopyalayamazsınız. Sadece siteyi araştırabilir ve siteden yazılı çıktı alabilirsiniz. Bunu sadece kişisel kullanımınız ve/veya hizmetler hakkında bilgi edinmek için yapabilirsiniz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi çoğaltamaz, yayınlayamaz veya değiştiremezsiniz ve buradan edindiğiniz veya baskı aldığınız bir bilgiyi satamazsınız.

Hizmetler ve fiyatlar
Ankara Tiyatro Festivali, hizmetlerini yenilemek için sürekli olarak çalışmaktadır. Bundan dolayı, sitedeki tüm bilgiler değişebilir. Sizin görüntülediğiniz tarihte sitedeki teknik özellikler, paket fiyatları, hizmet Kapsamı bilgileri güncel olmayabilir.

Kişisel detaylarınız
Kişisel bilgilerinizin kullanım ve saklanması hakkında detaylı bilgiler, gizlilik politikası sayfasında belirtilmiştir.

İletişim
Ankara Tiyatro Festivali’nin tüm iletişim bilgilerine, iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Üçüncü taraf sitelerine bağlantılar
Ankara Tiyatro Festivali sayfalarında, başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar bulunabilir. Ankara Tiyatro Festivali dış bağlantıların içeriklerinden sorumlu tutulamaz.

Ankara Tiyatro Festivali sayfalarını gezdiğiniz sırada kendi bağlantınız ya da bilgisayarınızdaki bir virüs sonucunda açılacak herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

Tanımlamalar
“Fikir hakları” telif hakkı, tasarım ve ticaret hakkı da dahil olmak üzere her türlü özel hakkın kanunlar tarafından tanındığı anlamına gelmektedir.